Vrabotuvanje.com - Општ работник - Скопје - ЖЕЛЕЗАРИЈА ЈОЛЕ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општ работник

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЖЕЛЕЗАРИЈА ЈОЛЕ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ ДОО
ДТПУ ,,Железарија Јоле Експорт -Импорт Скопје има потреба од вработување на:
 
ОПШТ РАБОТНИК
 
 
Плата нето : 24.000 денари целосно на картичка
 
Потребни квалификации:
  • Образование  ССС
  • Возраст до 45 години
  • Претходно работно искуство во градежништво
  • Способност за изведување на општи помошни работи по однапред даден налог

Предност:
  • Претходно работно искуство со метални профили, цевки, лимови или во слична индустрија.
     
Вашата кратка биографија и по можност фотографија не постара од 6 месеци испратете ја преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака за општ работник.

Контакт телефон 070/279-230 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде