Vrabotuvanje.com - Курир - Скопје - Адвокатско друштво Тошиќ и Јевтиќ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Адвокатско друштво Тошиќ и Јевтиќ Скопје
  • Адреса: ул. Аминта Трети број 38/1-2, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.tjlaw.com.mk

Нашата посветеност на одржување високо ниво во квалитетот на правната помош во областите што се наша специјалност, ни овозможува да понудиме правна помош што им е потребна на нашите клиенти и е во интерес на нивните потреби.

За Тошиќ & Jевтиќ како адвокати, привилегија е да одговорат на сите потреби на нашите клиенти и да обезбедат соодветна правна помош за ВАС. Наша цел е да работиме заедно со клиентите и заедно да ги разбереме нивните цели и потреби врз основа на што ќе креираме уникатен пристап кон нивниот проблем или потреба, а сѐ со цел да овозможиме најдобар квалитет на заштита на правата и интересите.
 
Поради проширување на тимот, имаме потреба од:
 

КУРИР


Квалификации:

  • Завршено средно образование;
  • Претходно работно искуство не е потребно.

Вештини и способности:

  • Способност за вршење на работа надвор и во различни временски услови;
  • Способност за работа во тим;
  • Работа во кус рок.

Плата: 15.000,00 денари

Рокот за аплицирање е 26.01.2021

Сите заинтересирани кандидати своите биографии – CV може да ги испратат преку полето Брза Апликација.
 
Селектираните кандидати ќе бидат дополнително контактирани по писмен пат на e-mail адресата на заинтересирниот кандидат, за терминот за усно интервју.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде