Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО

ЧЕЗА КОМЕРЦ ДОО СКОПЈЕ
 Компанија со дејност трговија со зрнести производи, семки, зачини, сушени плодови, масти, масла, адитиви, ароми и суровински материјали за слаткарсво, пекарство,пивска и месна индустрија, индустрија за сокови и пакување, има потреба од:

ВОЗАЧ - 1 извршител

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование,
 • Работно искуство од најмалку 3 години како возач/дистрибутер,
 • Возраст до 40 години,
 • Место на живеење во Скопје,
 • Возачка дозвола Б, Ц категорија.

Личен профил:

 • Динамични лица, насочени кон остварување на резултати,
 • Организирани и мотивирани личности,
 • Способност за работа по притисок и со кратки рокови,
 • Флексибилност за работа на терен,
 • Способност за тимска работа.

Одговорности и задачи:

 • Навремена дистрибуција на производите,
 • Се грижи за исправноста и хигиената на возилото,
 • Вршење на сродни работи по налог на претпоставен раководител.
 

Вашата професионална биографија (CV) и писмо за мотивација можете да ги испратите преку полето "Брза Апликација",  со задолжителна назнака на апликацијата “За Менаџер за возач.

Напомена:
Кандидатите кои не ги исполнуваат бараните услови кои се наведени во огласот да не аплицираат.
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде