Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Кочани - Кочани - ТОП-БАЗАР ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист - Кочани

Кочани

Рок за пријавување:

 • ТОП-БАЗАР ДООЕЛ
ТОП БАЗАР
има потреба од следната работна позиција:
КОМЕРЦИЈАЛИСТ

Реон: Кочани

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Минимум средно образование;
 • Претходно работно искуство не е задолжително;
 • Поседување возачка дозвола - Б категорија;
 • Со место на живеење во Кочани или Виница.

ОЧЕКУВАНИ ВЕШТИНИ И СПОСОБНОСТИ:

 • Развиени комуникациски способности;
 • Преговарачки вештини;
 • Одговорна и чесна личност;
 • Способност за тимска работа.

ОДГОВОРНОСТИ И ЗАДАЧИ ЗА КОМЕРЦИЈАЛИСТ ЗА ТТ МАРКЕТИ:

 • Продажба на кондиторски производи за програмата на Roshen;
 • Работа со ТТ објекти;
 • Исполнување на зададени цели за продажба;
 • Развивање на продажбата.

ОДГОВОРНОСТИ И ЗАДАЧИ ЗА КОМЕРЦИЈАЛИСТ ЗА КЛУЧНИ КЛИЕНТИ:

 • Продажба на кондиторски производи за програмата на Roshen;
 • Работа со клучни клиенти;
 • Исполнување на зададени цели за продажба;
 • Развивање на продажбата.


Сите кандидати кои се заинтересирани, може да испратат CV преку полето
"Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде