Vrabotuvanje.com - Медицински персонал - Германија - Друштво за посредништво и услуги ВЕНЕРАС ДООЕЛ Делчево, Подружница 2, Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицински персонал

Германија

Рок за пријавување:

  • Друштво за посредништво и услуги ВЕНЕРАС ДООЕЛ Делчево, Подружница 2, Скопје


ВЕНЕРАС е една од водечките компании за посреднички и образовни услуги во Македонија. Односно, нашата компанија дава консултантски услуги за образование и работа во Сојузна Република Германија и во други држави од Западна Европа. Консултантските услуги подразбираат испитување на можностите за образование и работа во странство, како и нивно усовршување.

Елс Гроуп распишува оглас за

МЕДИЦИНСКИ ПЕРСОНАЛ (ДОКТОРИ, НЕГУВАТЕЛИ)
 


Ние нудиме:

  • Бесплатни апликации за сите лица кои ке аплицираат за овие работни позиции 
  • Месечна бруто плата од 4.000 евра 
  • Вработување во 11.000 институции, отворени позиции ширум Германија


Профил на личноста:

  • Познавање Б1/Б2 на германски јазик
  • Организираност и одговорност
  • Одлични комуникациски вештини
  • Лојалност, флексибилност и енергичност
  • Способност за тимска работа

Обезбедено сместување од наша страна.

​Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме да се пријавите со својата Професионална биографија преку полето "Брза Апликација". 
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде