Vrabotuvanje.com - Оператор во магацин - Скопје - Скопје - ЕССЕ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во магацин - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕССЕ ДООЕЛ

 

 
 
ЕSSE ДООЕЛ има потреба од следната работна позиција:
 
ОПЕРАТОР ВО МАГАЦИН
Регион: Скопје
 

Наши барања:

  • Трудољубивост и доверливост
  • Мотивација за работа во тим
  • Возачка дозвола Б категорија
  • Пожелно е познавање на управување со електричен вилушкар

Личен профил:

  • Трудољубивост и доверливост
  • Мотивација за работа во тим
     

Ве молиме испратете пропратно писмо и биографија на македонски јазик преку полето "Брза Апликација".
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде