Vrabotuvanje.com - Техничар за одржување - Скопје - Виталиа Никола и др. ДОO
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничар за одржување

Скопје

Рок за пријавување:

  • Виталиа Никола и др. ДОO

ВИТАЛИА Никола ДОО, лидер во производство на здрава храна поради зголемување на производните капацитети и отварање на нов погон за производство на барови, објавува слободно работно место на позиција:

ТЕХНИЧАР ЗА ОДРЖУВАЊЕ

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование (Електро или машински)
  • Желба за напредување
  • Способност за тимска работа

Работни обврски:

  • Одржување на електриката во објект
  • Одржување на електрика на машините за пакување
  • Учество во обуки за инсталација на машините
  • Предлага и учествува при избор на нова опрема и усвојување на нови технологии
  • Работа во смени

Платени патни трошоци и обезбеден оброк

 

Доколку сакате да стекнете нови кариерни искуства и успеси и сте спремни да го прифатите предизвикот, испратете ни ја вашата кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Само избраните кандидати ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде