Vrabotuvanje.com - Организатор на утовар на производи - Скопје - ПЕКАБЕСКО АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Организатор на утовар на производи

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПЕКАБЕСКО АД


ПЕКАБЕСКО ад
АКО САКАТЕ ДА БИДЕТЕ ДЕЛ ОД ТИМОТ НА УСПЕШНА КОМПАНИЈА

Производителот на сувомесни производи и трговец на големо  со прехрамбени производи  ПЕКАБЕСКО АД заради остварување на целите ви нуди  слободни работни позиции:

организатор за утовар на производи - 1 (еден) ИЗВРШИТЕЛ

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • Средна стручна подготовка.
  • Возачка дозвола со Б или Ц категорија.
  • Познавањето на магацинското работење и поседувањето ва возачка дозвола со Ц категорија ќе се смета за предност.
     
Работниот однос се склучува на одредено време 3 месеци (пробен период) со можност за продолжување, вкупни примања до  25.000,00  денари  со можност за остварување на бонуси + топол оброк, работното време е  40 часа неделно, избор ќе се изврши во рок од 5 дена по истекот на рокот за пријавување  во зависност од бројот на пријавените кандидати.

Напомена - молбите на кандидатите кои не ги исполнуваат горенаведените услови нема да се разгледуваат.

Испратете го вашето CV (молба) преку полето Брза Апликација.
Апликациите да се достават заклучно со 26.01.2021 година.
Ќе бидат контактирани кандидатите кои ги задоволуваат критериумите.

Пекабеско АД

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде