Vrabotuvanje.com - Административно-финансиски асистент - Охрид - ГУГО ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административно-финансиски асистент

Охрид

Рок за пријавување:

 • ГУГО ДОО
 • Адреса: ул.15-ти Корпус бр.21, 6000 Охрид

ГУГО ДОО
 распишува оглас за вработување на:

АДМИНИСТРАТИВНО-ФИНАНСИСКИ АСИСТЕНТ

Работни задачи и одговорности:
 • Евиденција на влезни и излезни фактури;
 • Изработка на понуди;
 • Формирање цени;
 • Водење евиденција и ажурирање на список со тековни нарачки;
 • Набавка на материјали;
 • Комуникација со добавувачи и купувачи.

Образование, искуство, вештини: 

 • ВСС – (економија, финансии, менаџмент и слично) - ќе се смета за предност;
 • Средно или напредно познавање на MS Office (Excel, Word,Outlook);
 • Средно или напредно познавање на англиски јазик (чита, пишува);
 • Искуство на слична позиција ќе се смета за предност.

Профил на личност:

 • Организираност и одговорност;
 • Ефикасност и ефективност;
 • Самоиницијативност и енергичност;
 • Способност за тимска работа;
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.

Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме да се пријавите со испраќање на Вашата Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде