Vrabotuvanje.com - Доставувач -Тетово - Тетово - ДЕЛЦО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувач -Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

 • ДЕЛЦО ДООЕЛ


Најголемата специјализирана компанија за достава во Македонија има потреба од проширување на тимот на позиција: 

ДОСТАВУВАЧ ЗА РЕОН ТЕТОВО

 
Квалификации:
 • Минимум средно образование
 • Солидно познавање на градот и околните места
 • Искуство со теренска работа
 • Физичка спремност
 • Искуство со користење на мобилен уред
 • Возачка дозвола Б категорија
Опис на работни задачи:
 • Достава на пратки на терен, со користење на службено возило, службен велосипед или мопед и достава на поштенски пратки пеш. 
 • Активно пребарување на теренот во врска со дополнителните информации и податоци за адресите и известување за истите со пополнување на извештаи и останати потврди за извршена достава
 • Преглед на извештаите на дневна база
 • Активна поддршка на тимот
Доколку сакате предизвик, лесно се прилагодувате, имате позитивен и професионален пристап кон работата
Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) со назнака  “Доставувач-Тетово”, преку полето Брза Апликација
 
Напомена:
 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
 • Потребно е кандидатот да е со место на живеење за реонот за кој аплицира.
   
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде