Vrabotuvanje.com - Стручен соработник за промоција на лекови, ОТЦ препарати и диетски суплементи (м/ж) - Скопје - МЕДИС МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Стручен соработник за промоција на лекови, ОТЦ препарати и диетски суплементи (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

  • МЕДИС МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде