Vrabotuvanje.com - Келнер/ка - Скопје - Organika Spektrum
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Organika Spektrum
 • Адреса: Briselska 13, 1000 SKopje

ALL SPICE, е модерен и урбан ресторан концепт, кој има продавница во склоп на ресторанот. Предводен од тим со интернационално искуство во подготовка на храна и градење успешни приказни ALL SPICE е уникатен GOURMET STREET FOOD концепт на храна.

ALL SPICE има потреба од следната работна позиција:

КЕЛНЕР/KA

 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование;
 • Претходно работно искуство на слична позиција;
 • Одлично познавање на Англиски јазик;
 • Желба за работа, страст за храна и амбиција за напредок во тим предводен од интернационални експерти во угостителството.

Очекувани способности и вештини:

 • Организирана и одговорна личност;
 • Вредни,енергични и педантни;
 • Лојалност, флексибилност и енергичност;
 • Способност за индивидуална и тимска работа.

Ние нудиме:

 • Можност за развој и напредување во кариерата;
 • Почетна плата: 15.000 до 21.000 денари, плус бакшиши;
 • Пробен период од еден до два месеца, со договор на дело, пријавување со платени придонеси;
 • Работа во две смени, од 09-16ч  и од 16-24ч (слободни денови).
   

​Доколку верувате дека сте идеални за оваа работна позиција, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација, со назнака за регионот за кој аплицирате.

Само кандидатите кои што ќе влезат во потесен избор ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде