Vrabotuvanje.com - Кројач/ка / Шнајдер/ка - Скопје - Ива Спасовска Ателје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Кројач/ка / Шнајдер/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Ива Спасовска Ателје
  • Адреса: ул Васил Ѓоргов 33а,

Ателје Ива Спасовска има потреба од:

КРОЈАЧ/КА / ШНАЈДЕР/КА 
 

Oсновни работни задачи: Кроење, моделирање, припрема, шиење, корекции и сл.

Потребни квалификации:

  • ССС/ВСС
  • СО ПРЕТХОДНО РАБОТНО ИСКУСТВО

Ние нудиме:

  • Плата по договор
  • Одлична работна атмосфера
  • Одлични работни услови


​Сите заинтересирани кандидати може да го достават своето CV преку полето "Брза Апликација"

 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Уметност и Дизајн изнесува 21.700 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде