Vrabotuvanje.com - Возач на камион - Ц категорија - Скопје - DAST SH.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на камион - Ц категорија

Скопје

Рок за пријавување:

  • DAST SH.

 

 

DELTA GROUP се состои од фирмите Deutschcolor, Delta Home , Thermoswiss, Dast dhe Delta, присутни во Њу Џерси, Италија и Албанија. 

DELTA GROUP е лидер во трговија и производство на една широка гама на производи, работејќи и имајќи ја ексклузивноста на неколку познати меѓународни фирми.

Во нашиот првичен фокус се, комуникацијата, хармонична клима и тимски дух во работна околина. Исто така, евалуација според мотивациска шема во однос на перформансите и стажот е друга социјална политика на нашата група.

 
За ова, Ве покануваме да аплицирате за позицијата:

ВОЗАЧ НА КАМИОН - Ц КАТЕГОРИЈА

 
 
Критериуми што кандидатите мора да ги исполнат: 
  • Претходно искуство како возач на товарно возило
  • Возачка дозвола – Ц категорија
  • Место на живеење – Скопје
 

Како да аплицирате:

За да аплицирате за оваа можност, испратете биографија со фотографии и придружни документи, со наведување на позицијата за која аплицирате, преку полето Брза Апликација.

Ќе ве контактираат од човечките ресурси на DELTA GROUP , само ако вашето CV и придружните документи ќе бидат подредени / избрани од нашиот тим селекција.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде