Vrabotuvanje.com - Правник-преговарач за теренска наплата - Скопје - ЕОС МАТРИХ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Правник-преговарач за теренска наплата

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕОС МАТРИХ ДООЕЛ Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Право изнесува 23.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде