Vrabotuvanje.com - Стручен за развој на производи и деловна поддршка - Скопје - ПРОКРЕДИТ БАНКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Стручен за развој на производи и деловна поддршка

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПРОКРЕДИТ БАНКА


 

Продолжете да се развивате со ПроКредит Банка
 
Ако се идентификувате со целите и етичките вредности на нашата компанија,  и сте љубопитни за другите земји и култури
 
ПроКредит Банка вработува: 
Стручен за развој на производи и деловна поддршка
 
 
Потребни вештини/знаење: 
 • Завршено високо образование 
 • Искуство во истражувања на пазарот
 • Искуство во областа на електронски канали вклучувајќи и електронско и мобилно банкарство како и дигитално потпишување на документи
 • Развој на стратегии за движењата на пазарот со анализа на однесување на конкуренцијата и клиентите
 • Одлично познавање на англиски јазик
 • Способност за тимска работа и работа под притисок со крајни рокови
 • Способност за толкување и анализа на голема количина на податоци и изработка на извештаи и презентации
 • Способност за решавање проблеми и можност за самостојно работење без надзор од претпоставен 
 • Одлични интерперсонални способности, со можност за лесна и ефикасна комуникација на сите нивоа
 • Силно аналитичко и критичко размислување
   
АПЛИЦИРАЈТЕ!
 
Аплицирајте со испраќање на кратка биографија и мотивационо писмо на Mkd.Job@procredit-group.com не подоцна од 15.04.2021.
 
Вашата апликација треба јасно да покаже, зошто токму Вие одговарате за оваа работа. Воедно во делот за мотивациско писмо треба да ги наведете Вашите амбиции за аплицирање, а кои ќе бидат во релација со содржината од нашата меѓународна веб страна (www.procredit-holding.com) и веб страната на нашата банка (www.procreditbank.com.mk).
 
Сите останати начини на аплицирање ќе се сметаат за невалидни. 
Бидете информирани дека само кандидатите кои ќе влезат во потесниот избор ќе бидат контактирани и поканети во следните фази на регрутирање. Процесот на избор на кандидат, ќе се изврши во рок од 45/90/120 дена по истекот на рокот за пријавување.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Банкарство изнесува 34.278 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде