Vrabotuvanje.com - Автоелектричар / Автомеханичар - Скопје - ФАЛКОН ЛОГИСТИК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Автоелектричар / Автомеханичар

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФАЛКОН ЛОГИСТИК ДОО

Компанијата Фалкон Логистик ДОО, Скопје чуствувајќи ја анемичноста во квалитетот на услугите во областа на поштенско-курирското работење (ненавремена достава, немање опција за квалитетно следење на пратките а со самото тоа и намалена можност за планирање на активностите во рамки на својата компанија), притоа следејќи ги потребите на македонското стопанство со акцент на приватнот сектор, донесе одлука да  преку својата подружница Фалкон Логистик Курир од 01.07.2019 започна со давање услуги  од областа на поштенски, курирски, логистички (чување, пакување, препакување, обележување) како и услуги на хибридна пошта со што на уникатен начин ќе допринесе во надминувањето на гореспоменатите проблеми.

СО ТАА ЦЕЛ КОМПАНИЈАТА ИМА ПОТРЕБА ОД КАДРИ ЗА ИСПОРАЧУВАЊЕ НА ОВИЕ УСЛУГИ

АВТОЕЛЕКТРИЧАР / АВТОМЕХАНИЧАР
Реон: Скопје

Опис на работна позиција:

  • Одржување и поправка на лесни и товарни возила.

Потребни квалификации:

  • Средно образование;
  • Задолжително претходно работно искуство;
  • Возачка дозвола потребна, Б категорија.

Ние нудиме:

  • Одлични услови и обука од страна на компанијата;
  • Редовни месечни примања.

Доколку сте заинтересирани и соодведствувате со опишаниот профил, Ве покануваме Вашата професионална биографија да ја испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде