Vrabotuvanje.com - Магацински работник - Скопје - Чеза Комерц ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник

Скопје

Рок за пријавување:

  • Чеза Комерц ДОО

 

 

ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО СКОПЈЕ-Компанија со дејност трговија со зрнести производи, семки, зачини, сушени плодови, масти, масла, адитиви, ароми и суровински материјал за слаткарство, пекарство, пивска и месна индустрија, индустрија за сокови и пакување, има потреба од:

МАГАЦИНСКИ РАБОТНИK
Реон Скопје
 

Услови:

  • Завршено средно образование 
  • Претходно работно искуство како магацински работник ќе се смета за предност                 
  • Познавање на работа соWMS (рачен компјутер)
  • Возачка дозвола Б категорија.

Личен профил:

  • Организираност и одговорност                
  • Самоиницијативност и енергичност при извршување на работните обврски
  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Способност за работа под притисок и кратки рокови

Вашата професионална биографија (CV) и писмо за мотивација можете да ги испратите преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака на апликацијата “За оглас за Магацински работник”.

Напомена:
Кандидатите кои не ги исполнуваат бараните услови кои се наведени во Огласот се молат да не аплицираат;
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде