Vrabotuvanje.com - Администратор во сметководство - Скопје - КОПРИНТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор во сметководство

Скопје

Рок за пријавување:

  • КОПРИНТ ДООЕЛ​Фирмата КОПРИНТ основана во 1999 год. е најголема фирма за трговија со хартија во Македонија. Во текот на своето долгогодишно работење Копринт има воспоставено деловна соработка со повеќе реномирани производители на хартија ширум светот. Главна цел во соработката со тие компании беше да обезбедиме квалитетни производи и нивна брза испорака до сите наши клиенти.

Администратор во сметководство

Потребни квалификации:

  • Потребно познавање и работа во сметководство
  • Пожелно е познавање на англиски јазик
  • Познавање на MS Office апликации и користење на Интернет
  • Одговорна, добро организирана и доверлива личност
  • Способност за тимска работа

Нудиме:

  • Солидна плата 
  • Работно време: Понеделник до петок, 08-16 часот
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде