Vrabotuvanje.com - Администратор - Скопје - БИОТЕК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор

Скопје

Рок за пријавување:

 • БИОТЕК ДОО

ПЗУ БИОТЕК ЛАБОРАТОРИЈА, објавува оглас за регрутирање на професионални кадри – потенцијални кандидати за позицијата:

АДМИНИСТРАТОР

 
Потребни квалификации:
 • Минимум  средно образование
 • (предност ќе се смета искуството во продажна мрежа, call centar и административни работење со наплата во медицинско лабораториска дејност)
 • Солидно познавање на англиски јазик (пишан и говорен);
 • Одлично владеење на MS Office пакет;

Потребни способности и вештини:
 • Одлични комуникациски вештини;
 • Одлични организациски вештини и способност за одредување приоритети;
 • Самоиницијативен, снаодлив и тимски работник;
 • Амбициозност и мотивираност, со желба за континуирана надградба и унапредување;
 • Позитивен пристап;
 • Љубезност , учтивост и совесност.
Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде