Vrabotuvanje.com - Продажбена агентка за станови - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажбена агентка за станови

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО,
За потребите на свој клиент објавува оглас за:

Продажбена агентка за станови
 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Високо образование (Архитектонски факултет, Економски факултет, Правен факултет) / средно образование;
 • Претходно работно искуство во дејноста ќе се смета за предност;
 • Aктивно познавање на англиски јазик;
 • Одлично познававње на MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

 • Посветеност, одговорност и лојалност;
 • ​Динамична личност со способност за преземање иницијативa;
 • Висок личен интегритет и професионален деловен однос;
 • Одлични организациски и комуникациски вештини;
 • Тимски играч;
 • Прецизен, точен и аналитичен пристап во работењето.

РАБОТНИ ОБВРСКИ:

 • Планирање, координирање и реализација на сите активности околу продажба на станбени и деловни објекти;
 • Реализирање контакти со потенцијалните купувачи;
 • Постојано следење на движењата на пазарот во областа на недвижностите;
 • Подготовка и доставување на дневни и месечни извештаи до претпоставените.

Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат условите, ги покануваме своето резиме (CV) да го испратат преку полето

"Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде