Vrabotuvanje.com - Менаџер на кафуле - Гевгелија - ОАЗИС ГРУП
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер на кафуле

Гевгелија

Рок за пријавување:

  • ОАЗИС ГРУП

ОАЗИС Гроуп има потреба од вработување на персонал на следната работна позиција:

Менаџер на кафуле

Гевгелија

Потребни квалификации:

  • Завршено средно/високо образование
  • Пожелно е претходно работно искуство
  • Познавање на англиски јазик
  • Познавање на работа со компјутери
  • Лидерски способности
  • Комуникативност
  • Способност за работа во тим

Ви нудиме:

  • Пријатно работно окружување
  • Редовни месечни примања

Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација"!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде