Vrabotuvanje.com - Рецепционер - Гевгелија - ОАЗИС ГРУП
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Гевгелија

Рок за пријавување:

 • ОАЗИС ГРУП

ОАЗИС Гроуп има потреба од вработување на персонал на следната работна позиција:

Рецепционер

Гевгелија

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Пожелно е претходно работно искуство
 • Познавање на англиски јазик
 • Познавање на работа со компјутери
 • Желба за работа и кариера во реномиран угостителски објект
 • Флексибилност за работа во смени
 • Комуникативност
 • Способност за работа во тим

Ви нудиме:

 • Пријатно работно окружување
 • Редовни месечни примања

Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација"!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде