Vrabotuvanje.com - Административен Асистент - Скопје - ПАУЕР ВЈУ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен Асистент

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПАУЕР ВЈУ ДООЕЛ
                                  

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО,
За потребите на свој клиент објавува оглас за:

АДМИНИСТРАТИВЕН АСИСТЕНТ
(Полно работно време)

 

Опис на работна позиција:

 • Познавање на канцелариско деловно работење;
 • Средување на канцелариски документи и патни сметки;
 • Подготовка на понуди
 • Организирање на превози и шпедиции и координација со коминтенти и добавувачи.

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС;
 • Познавање и снаодливост во деловна и административна работа;
 • Одлично познавање на работа со компјутери
 • Задолжително, напредно владеење на пишан и говорен англиски јазик;
 • Активна работа со Microsoft Office пакетот;
 • Вештини за дигитален маркетинг и социјални мрежи;
 • Одлични комуникациски способности;
 • Енергична и упорна личност со желба за учење усовршување;
 • Возачка дозвола Б категорија.

Место каде се извршува работата:

 • Канцеларии во Скопје – Центар  или работа од дома доколку кандидатот преферира поради криза).
   

Ако сте самостојна, проактивна и организирана личност, Ве покануваме да ја испратите Вашата биографија преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде