Vrabotuvanje.com - Соработници - Скопје и Куманово - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје и Куманово

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  
 

Реон: Скопје и Куманово
Област: Kомерција и дистрибуција

Поради отварање на нови 2 канцеларии
во Скопје  и Куманово се

Распишува оглас за прием на

14 нови соработници

  • Комплетна едукација од страна на компанијата
  • Можност за напредување
  • специјализирани обуки за менаџерски позиции
  • за полно работно време

Кандидатите потребно е да имаат:

  • Завршено мин. ССС
  • Со и без работно искуство
  • Желба за напредување
     

Предност имаат невработени лица кои можат

да започнат веднаш.

Испратете го Вашето CV на email или преку полето Брза Апликација.

Задолжително интервју за сите квалификувани кандидати.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде