Vrabotuvanje.com - Водоинсталатер - Скопје - ЕЛЕНА ЛУКА ХОМЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Водоинсталатер

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕЛЕНА ЛУКА ХОМЕ

Елена Лука инженеринг вработува
градежен инженер

Работни обврски:

  • Инсталација на водовод
  • Монтажа на санитарија

Потребни квалификации:

  • Средно образование (ССС)
  • Поседување возачка дозвола Б-категорија
  • Способност за функционирање во високо динамична работна атмосфера
  • Работно искуство ќе се смета за предност

Услови:

  • Пријатна работна атмосфера
  • Можности за напредување
  • Работно време секој работен ден од 08 до 16 часот

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете Ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде