Vrabotuvanje.com - Рачен пакувач во производство - Скопје - ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Рачен пакувач во производство

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО

 

ФИТОФАРМ - фармацевтско-козметичка индустрија  има потреба од проширување на својот тим на следната работна позиција: 
 
РАЧЕН ПАКУВАЧ ВО ПРОИЗВОДСТВО
 
 
* За работа во сектор: Производство
 
 
Потребни квалификации, вештини и способности:
  • Средно образование
  • Прецизност, педантност
  • Посветеност при извршување на работните задачи
Работно време:
- Од понеделник до петок
  • Прва смена – од  6 до  14 ч
  • Втора смена – од  14:30 до 22:30 ч
  • Државните и верските празници се неработни
Ние нудиме:
  • Редовни месечни примања
  • Обезбеден превоз
 
 
При апликација, задолжително да се испрати CV преку полето Брза Апликација.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде