Vrabotuvanje.com - Вработувања во Дистрибутивен Центар - Битола - Битола - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработувања во Дистрибутивен Центар - Битола

Битола

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 Ако ви е потребна работа која може да ви овозможи формирање на сопствен бизнис придружете се на тим кој 27 години во Македонија!
 

ЛУКАСКО ВРАБОТУВА 10 ЛИЦА ВО ДИСТИБУТИВНИОТ ЦЕНТАР ВО БИТОЛА

Oсновни работни задачи и одговорности:

Соработка со професионалци кој ќе ве вклопат во системот на работа.
Едукација и обука за секоја позиција.
Работа на повеќе позиции зависно од вашите карактерни особини.

Услови:

Предност кандидати кој не се во работен однос.
На возраст од 20-35 години.


Доколку сте заинтересирани ве молиме испратете ваша кратка биографија, преку полето Брза Апликација, најдоцна до 16.04.2021.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде