Vrabotuvanje.com - Градежен инженер - Скопје - Саник Инженеринг ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Градежен инженер

Скопје

Рок за пријавување:

 • Саник Инженеринг ДООЕЛ
 

Саник Инженеринг е компанија посветена на креирање и создавање на урбани и функционални станбени и деловни простори со уникатен дизајн...           
                
Нашиот тим од професионални и искусни архитекти при осмислувањето на објектите секогаш е инспириран и ги става во фокус желбите и потребите на купувачите.     

Нашата компанија постојано се стреми кон иднината, ги следи светските трендови во градежништвото и архитектурата. Препознатливи сме по квалитетот кој го создаваме со примена на современи стандарди и технологии во изградбата. 

Нашите проекти влеваат доверба во нашите клиенти преку создавање на трајни вредности за идни генерации.

Саник Инженеринг има потреба од следната работна позиција

ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР


Потребни квалификации:

 • Високо образование ВСП (Градежен факултет)
 • Претходно работно искуство од 3 години
 • Искуство во водење на градби

Одговорности и задачи:

 • Проектирање на станбени проекти
 • Проектирање на индустриски објекти
 • Изработка на комплетна техничка документација од фазата Градежни конструкции
 • Детална разработка на пресметки, кофражни планови, арматурни детали
 • Соработка со архитектонскиот тим и изнаоѓање решенија за конструктивните системи кои се предмет на обработка

Ние нудиме:

 • Редовни месечни примања, к-15 и бонуси
 • ​Пријатна работна атмосфера

 Доколку ги исполнувате условите и верувате дека сте вистинската личност за наведената работна позиција, испратете кратка биографија со назнака за позицијата, преку полето Брза Апликација.​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде