Vrabotuvanje.com - Асистент за оддржување на Возен Парк - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент за оддржување на Возен Парк

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО
За потребите на свој клиент објавува оглас за следната работна позиција во Скопје:

АСИСТЕНТ ЗА ОДДРЖУВАЊЕ НА ВОЗЕН ПАРК
РЕОН СКОПЈЕ
 

 ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • ССС, ВСС (високо образование) ќе се смета за предност
 • Работно искуство во Возен Парк
 • Работно искуство во овластени импортери и сервисери на возила
 • Одлично познавање на најчесто користени софтверски решенија- MS Office 
 • Јаки организациски, комуникациски вештини, можност за работа со рокови и под притисок
 • Одлични интерперсонални и комуникациски способности, пишани и усни за ефикасна интеракција со персоналот и другите одделенија


РАБОТНИ ЗАДАЧИ:

 • Контрола и евиденција за извршени сервиси
 • Контрола и евиденција за промена на гуми
 • Контрола за исправност на патнички и товарни возила
 • Контрола на опрема во патнички и товарни возила
 • Полнење гориво на службени автомобили
 • Регистрација на патнички и товарни возила
 • Носење на сервис на возилото и утврдување заедно со сервисерот што треба да биде променето и дали мора да се промени соодветниот дел
*Работа во смени
​Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) со назнака „ Асистент за оддржување на Возен Парк”, преку полето Брза Апликација.
 
 
Напомена:
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Потребно е кандидатот да е со место на живеење за реонот за кој аплицира.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде