Vrabotuvanje.com - Касиер - Куманово - КВАЛИТЕТ-ПРОМ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куманово

Рок за пријавување:

  • КВАЛИТЕТ-ПРОМ ДООЕЛ

 

Поради зголемен обем на работа компанијата КВАЛИТЕТ ПРОМ ДОЕЛ КУМАНОВО,
вработува лица за работно место

КАСИЕР
за работа на каса во кантина во производствен погон


 
Потребно образование, работно искуство, квалификации и вештини: 
  • ССС;
  • Поседување на вештини за Продавач/Касиер; 
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност;
  • Познавање на работа со компјутер, MS Office, Internet Explorer;
  • Пожелно е поседување на возачка дозвола Б 
 
Одговорности и работни задачи:
  • Услужување на клиентите;
  • Работа со документи поврзани со секојдневното функционирање;
  • Континуирано учење на карактеристики во услугата;
  • Други работни задачи поврзани со секојдневното функционирање;
 
Сите заинтересирани кандидати можат да аплицираат доколку сметаат дека ги исполнуваат бараните компетенции и услови со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број  и 070/342-758.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде