Vrabotuvanje.com - Дистрибутер / Возач - Скопје - ЖЕЛЕЗАРИЈА ЈОЛЕ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер / Возач

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЖЕЛЕЗАРИЈА ЈОЛЕ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ ДОО
ДТПУ Железарија Јоле  има потреба од Возач со Ц -категорија за дистрибуција на нашите производи
во Скопје 
 
ДИСТРИБУТЕР/ ВОЗАЧ
 
 
*Нето Плата 30.000 денари
 
 
Потребни квалификации:
 • Минимум средно образование
 • Пожелно претходно работно искуство во дистрибуција
 • Возачка дозвола Ц-категорија
 
Профил на личност:
 • Возраст до 48 години
 • Висок степен на одговорност, ефикасност и ефективност
 
Одговорности и задачи:
 • Достава на роба
 • Комплетирање заверена документација на доставена и вратена роба
 • Секојдневно пополнување на потребни формулари (тахограф, патен лист)
 • Грижа за техничката и хигиенската исправност на возилото
 • Одговорност за навремена и точна достава на робата до крајната цел
 
Својата Професионална биографија (CV), можете да ја испратите преку полето Брза Апликација, со задолжителнa назнака "Дистрибутер / Возач".
 
Контакт телефон 070/279-230 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде