Vrabotuvanje.com - Електроничар- Програмер - Скопје - Зонел Софтвер
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електроничар- Програмер

Скопје

Рок за пријавување:

 • Зонел Софтвер

Зонел Софтвер објавува конкурс за:

Електроничар-Програмер

Знаења и потребни вештини:
 • Работа со Микроконтролери како Ардуино, Raspberry Pi, ESP 32, LoraWan, сензори, безжична комуникација
 • Разбирање на блок дијаграми и шеми од електроника
 • Познавање на C++, Python
 • Работа со лемна станица
 • Склопување на електронски уреди
 • Познавање на Англиски јазик

​Клучни задачи и одговорности:
 • Самостојно и совесно извршување на секоја задача
 • Темелно тестирање на секоја завршена задача или операција
 • Самоиницијативност и контрола на сопствениот квалитет на извршување и запазување на договорените рокови
 • Способност за работа во тимска околина и одговорност при работа со поголеми проекти во екипа со повеќе учесници
 
Пожелно е:
 • Работно искуство во гореспоменатите знаења и потребни вештини

   
Сите заинтересирани потребно е да го испратат своето CV на konkurs@zonel.com.mk
 
ЗОНЕЛ Софтвер
Програми за книговодствено, материјално и комерцијално работење
ул. Васил Ѓоргов 34-1/3, Скопје
2401-204, 2402-274
е-маил: konkurs@zonel.com.mk
Краен рок за пријавување:16.04.2021
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде