Vrabotuvanje.com - Оператери во автомат клуб - Скопје - Скопје - ДЕЛТА БЕТ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператери во автомат клуб - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДЕЛТА БЕТ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде