Vrabotuvanje.com - Перач на возила - Скопје - Електроелемент
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Перач на возила

Скопје

Рок за пријавување:

  • Електроелемент

ПРЕМИУМ АГС ДОО увоз-извоз Скопје за локација ул.Перо Наков број 25 Скопје има потреба за вработување на работник за следната работна позиција:
 
ПЕРАЧ НА ВОЗИЛА
 

Потребни квалификации:

  • Средно или основно образование;
  • Претходно работно искуство во перење на возила и хемиско чистење;
  • Препорака од претходно работно место ќе се смета за предност.

Очекувани способности и вештини:

  • Флексибилност, посветеност, лојалност;
  • Способност за тимска работа и работа во смени;
  • Динамичност, иницијативност, исполнителност, комуникативност;
  • Вредна, позитивна,педантна,темелна и одговорна личност.
 
Лицата кои ќе се вработат ќе склучат Договор за вработување на неопределено време, во зависност од работното искуство на кандидатот. 
 
Заинтересираните кандидати потребно е да го испратат своето CV со задолжителна назнака ``За перач на возила`` до Премум АГС ДОО Скопје на адреса ул. Перо Наков бр.25, Скопје или преку полето Брза Апликација, најдоцна до 20.04.2021 година.
 
Напомена:
 
Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг, согласно дадените квалификации.
Апликации без назнака нема да се разгледуваат. 
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде