Vrabotuvanje.com - Вулканизер-Техничар - Скопје - Електроелемент
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вулканизер-Техничар

Скопје

Рок за пријавување:

 • Електроелемент

КИА МОТОРС МАЦЕДОНИА ДОО Скопје за локација ул.Перо Наков број 25 Скопје има потреба за вработување на работник за следната работна позиција:
 

ВУЛКАНИЗЕР Техничар

 

Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование;
 • Претходно искуство во дејноста;
 • Познавање на работата со машини за демонтажа и балансирање;
 • Познавање на работата со центрирање на автомобилски трап;
 • Препорака од претходно работно место ќе се смета за предност.

Очекувани способности и вештини:

 • Флексибилност, посветеност, лојалност;
 • Динамичност, иницијативност, исполнителност, комуникативност, 
 • Вредна, позитивна, педантна и одговорна личност;
 • Подготвеност за тимска работа и работа во смени;
 • Подготвен за надградба во знаење и нови технологии.
 
Лицата кои ќе се вработат ќе склучат Договор за вработување на неопределено време, во зависност од работното искуство на кандидатот. 
 
Заинтересираните кандидати потребно е да го испратат своето CV со задолжителна назнака ``За Вулканизер`` до КИА МОТОРС МАЦЕДОНИА ДОО Скопје, на адреса ул. Перо Наков бр.25, Скопје или преку полето Брза Апликација, најдоцна до 20.04.2021 година.
 
Напомена:
 
Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг, согласно дадените квалификации.
Апликации без назнака нема да се разгледуваат. 
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде