Vrabotuvanje.com - Акаунт менаџер за социјални медиуми - Скопје - ЕДЕН НА ЕДЕН
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Акаунт менаџер за социјални медиуми

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕДЕН НА ЕДЕН
  • Адреса: бул Партизански одреди бр.149/1-44, 1000 Скопје

ЕДЕН НА ЕДЕН има потреба од следната работна позиција

Акаунт менаџер за социјални медиуми


Потребни квалификации:

  • ВСС
  • Искуство во работење со социјални мрежи
  • Искуство во раководење и координација на мал тим
  • Одлично познавање на англиски јазик
  • Одлични комуникациски вештини
  • Способност за работа со кратки рокови

*Работното место вклучува можност за работење од дома.
*Агенциско искуство не е неопходно.


​Сите заинтересирани кандидати можат да испратат кратка биографија преку полето Брза Апликација, најдоцна до 15.04.2021.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде