Vrabotuvanje.com - Помошник магационер - Скопје - Скопје - МАГРОНИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник магационер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАГРОНИ ДОО

МАГРОНИ ДОО - Скопје е една од водечките македонски компании за производство и дистрибуција на природна минерална и природна изворска вода, освежителни безалкохолни и алкохолни пијалаци.
 
Нашиот успешен тим има потреба од извршител за следната работна позиција:
Помошник магационер во магацинот во Скопје (1 извршител)

 
 
Кандидатот ќе биде одговорен за:
  • Прием и издавање на готов производ во магацин за готов производ
  • Логистичка поддршка на секторите за продажба и дистрибуција 
  • Одржување на хигена во магацинот и просторот околу магацинот
 
Барања за позицијата:
  • Средно образование 
  • Задолжително искуство со работа на компјутер (Microsoft Office и Internet)
  • Одговорност, комуникативност и способност за работа во тим 
  • Работно искуство на слична позиција ќе се смета за предност
 
Доколку ги исполнувате горенаведените услови и верувате дека сте вистинската личност за наведената работна позиција, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Аплкација, најдоцна до 12.04.2021. 
Избраните кандидати ќе бидат контактирани за понатамошно интервју. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде