Vrabotuvanje.com - Ракувач на класичен струг/ Работник во производство на машински делови - Скопје - АРИЉЕМЕТАЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Ракувач на класичен струг/ Работник во производство на машински делови

Скопје

Рок за пријавување:

  • АРИЉЕМЕТАЛ ДОО

Доколку сакате да бидете дел од амбициозен и динамичен тим, ова е одлична можност да се приклучите на нашиот тим.
АРИЉЕМЕТАЛ доо објавува оглас за работното место 

Ракувач на класичен струг/ Работник во производство на машински делови​

Потребни квалификации:

  • Завршено средно  образование (техничко образование ќе се смета за предност)
  • Искуство во работа на класичен струг 
  • Способност за тимска работа


Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови и сакаат да бидат дел од нашиот тим треба да достават електоронски:

  • Кратка биографија (CV) со наведување на позицијата за која аплицираат и скорешна фотографија;
  • Да се достави преку полето Брза Апликација најдоцна до 20.04.2021 год
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде