Vrabotuvanje.com - Стручен соработник за сметководство и финансии - Скопје - КБ Прво пензиско друштво АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Стручен соработник за сметководство и финансии

Скопје

Рок за пријавување:

  • КБ Прво пензиско друштво АД

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде