Vrabotuvanje.com - Маркетинг асистент - Кавадарци - Слога Пром ДООЕЛ Кавадарци
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Маркетинг асистент

Кавадарци

Рок за пријавување:

  • Слога Пром ДООЕЛ Кавадарци

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде