Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО

За потребите на свој клиент - лидер во својата дејност, има потреба од извршители за следната работна позиција:
 

ДИСТРИБУТЕР за реонот Скопје

OДГОВОРНОСТИ И ЗАДАЧИ:

  • Продажба на реон во Скопје;
  • Комплетирање заверена документација на доставена и вратена роба; 
  • Одговорност за навремена и точна достава на робата до крајната цел;
  • Грижа за техничката и хигиенската исправност на возилото.

БАРАЊА ЗА ПОЗИЦИЈАТА:

  • Средно образование; 
  • Возачка дозвола од Ц категорија; 
  • Одговорност, комуникативност и способност за работа во тим; 
  • Работно искуство на слична позиција ќе се смета за предност.


Доколку ги исполнувате горенаведените услови и верувате дека сте вистинската личност за наведената работна позиција, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација, најдоцна до 16.04.2021. 

Избраните кандидати ќе бидат контактирани за понатамошно интервју. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде