Vrabotuvanje.com - Раководител на објект - Скопје - ФОРТУНА ГРУП ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на објект

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФОРТУНА ГРУП ДОО

ФОРТУНА ГРУП е приватна компанија основана во 1992 година. Нашата главна дејност е трговија со водовод, канализација, противпожарни материјали и санитарна опрема. Имаме сопствен канцелариски и магацински простор, како и show room во која се изложени нашите производи.

ФОРТУНА ГРУП има своја дистрибутивна мрежа за испорака на стоки директно до нашите клиенти. Нашите партнери се реномирани компании од ЕУ со кои успешно соработуваме многу години. ФОРТУНА ГРУП има решение за вашите проблеми и барања во врска со водоводни, канализациони и противпожарни материјали.

ФОРТУНА ГРУП
објавува оглас за вработување на:

РАКОВОДИТЕЛ НА ОБЈЕКТ

ЗА ХИДРОТЕХНИЧКИ ИНСТАЛАЦИИ ВО ВИСОКОГРАДБА​

Потребни квалификации:

  • ВСС или ССС;
  • Минимум три години искуство  како раководител на група за изведба на водоводни, канализациони и противпожарни инсталации.

Основни задачи и одговорности:

  • Документирање, изработување градежни дневници, градежни книги и ситуации;
  • Работа на терен (на објект).

Ве молиме доставете ги Вашите апликации електронски, преку полето

"Брза Апликација"

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде