Vrabotuvanje.com - Комерцијалист за продажба на моторни масла - Скопје - Gulf Oil
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист за продажба на моторни масла

Скопје

Рок за пријавување:

 • Gulf Oil

GULF има потреба од:

КОМРЕЦИЈАЛИСТ ЗА ПРОДАЖБА НА МОТОРНИ МАСЛА
 

Опис на работни задачи:

 • Постојана грижа и унапредување на соработката со купувачите;
 • Грижа за оптималното ниво на снабдување на купувачите од 
 • асортиманот на производи;
 • Реализирање на зададените цели на продажба на неделно и месечно 
 • ниво;
 • Врши и други работи кои спаѓаат во делокругот на работењето.


Потребни професионални квалификации и функционални вештини:

 • Минимум Средна Стручна Спрема –ССС;
 • Претходно  искуство во областа на малопродажба на моторни масла ;
 • Исполнителен, комуникативен, организиран и практичен;
 • Возачка дозвола Б-категорија;
 • Познавање на MS Office пакетот;
 • Способност за работа во тим, и ефикасно координирање на тим;
 • Аналитичност, почитување на рокови, самоиницијативност и лојалност.

Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде