Vrabotuvanje.com - Администратор - Скопје - ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
 • Адреса: ул.1638 бр.48, Г.Баба, 1000 Скопје

Компанија за производство и продажба на здрава храна, комбуха, чаеви и тинктури, има потреба од:

АДМИНИСТРАТОР


 

Ние бараме:

 • Одличен познавач на Microsoft Office ( Word, Excel,...)
 • Одличен познавач на Англискиот јазик
 • Познавање на работа со фактури, изработка
 • Познавање на работа со Испратници, Приемници
 • Способност за снаоѓање во комуникација со различни фирми и различни институции како и пронаоѓање на информации на Интернет

Личен профил:

 • Менаџерски и лидерски способности
 • Способност за комуникација со луѓе и менаџирање
 • Вистинољубивост, исполнителност, интелигенција
 • Способност за адаптација на сите ситуации
 • Лојалност и способност за почитување на кодексите на етика и меѓусебно почитување
 • Квалитетна личност
 • Педантна личност која води сметка за својата хигиена и хигиената на работниот простор

Ние нудиме: Плата 18500 ден, со покажан квалитет после 3 и 6 месеци примањата ќе растат

ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ

https://healthrepublic.mk/wp/

Ве покануваме, доколку сте заинтересирани, испратете го Вашето CV преку полето "Брза Апликација"!

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде