Vrabotuvanje.com - Градинар - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куманово

Рок за пријавување:

  • ДЕТОИЛ ДОО

Компанијата ДЕТОИЛ ДОО Куманово, има потреба од следната работна позиција:

ГРАДИНАР
Реон Куманово

 

Опис на работното место:
  • Градинарот е одговорен за дворот, односно околината на компанијата, води грижа за тревните површини.
  • Грижа за естетско уредување и разубавување на дворната површина со озеленување, садење на садници и цвеќе,
  • Чистење и одржување на хигиената и зеленилото во дворот на компанијата;
  • Садење на цвеќиња, средување дрвја и нивно одржување и наводнување, косење трева, кроење на тревна површина;
  • Врши и други работни задачи поврзани со одржување и уредување на дворната површина;
  • Оджување на зелени површини
  • Пријатно работно окружување;
  • Можност за брз напредок.
  • Желба за работа

Вработениот е со редовно работно време и секако му се платени сите придонеси.
 
Сите заинтересирани кандидати вработени во компанијата можат да аплицираат доколку сметаат дека ги исполнуваат бараните компетенции и услови со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 070/342-758.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде