Vrabotuvanje.com - Mechanical Engineer / Tenant Coordinator - Скопје - СКОПЈЕ ЕАСТ ГАТЕ СЕГ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Mechanical Engineer / Tenant Coordinator

Скопје

Рок за пријавување:

  • СКОПЈЕ ЕАСТ ГАТЕ СЕГ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде