Vrabotuvanje.com - Помошници готвачи - Скопје - ТП РОК КАФАНА РУСТИКАНА Арманд Рори Вељан Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошници готвачи

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТП РОК КАФАНА РУСТИКАНА Арманд Рори Вељан Скопје
  • Адреса: 1000 Скопје

РОК КАФАНА РУСТИКАНА
има потреба од :

Помошници готвачи

Се трудиме да го зголемиме и подобриме нашиот готвачки тим па ако си:

  • некој што сака да готви, да работи во тим, да има простор за креативно изразување во кујна овој оглас е за тебе!
  • имаш работно искуство во кујна и ти треба работа, овој оглас е за тебе!
  • немаш работно искуство во професионална кујна, ама се снаоѓаш во својата кујна и имаш желба да си дел од нашиот тим, овој оглас е за тебе!

Потребни се вештини за подготовка на салати, работа на скара и фритези. 

Ни требаат позитивни и насмеани лица, со претходно работно искуство, со искрена љубов кон готвењето и дружбата, без било какви родови, старосни или какви уште не, ограничувања.

За да си закажеш интервју сврти ни на 075 478 134 или аплицирај директно преку полето Брза Апликација.

​Те чекаме!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде