Vrabotuvanje.com - Сервисер - Скопје - ТЕРМОПЛАМ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТЕРМОПЛАМ ДООЕЛ
  • Адреса: Јане Сандански 11, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.termoplam.com

 

Придружете ни се на следнава позиција

СЕРВИСЕР

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ И АПЛИЦИРАЈТЕ НА СЛЕДНАВА ПОЗИЦИЈА:

СЕРВИСЕР


ТЕРМОПЛАМ ДООЕЛ СКОПЈЕ е компанија за сервис и продажба на горилници на течно и гасно гориво која што е на пазарот веќе 30год
Сервисира и продава горилници од типот на Weishaupt и Ecoflam,котловска автоматика и се друго поврзано за котлара.
Многу успешно завршени објекти и многу задоволни клиенти.

КВАЛИФИКАЦИИ

  • Минимум средно завршено образование
  • Пожелно е претходно работно искуство
  • Возачка дозвола мин. Б-категорија

ОПИС НА РАБОТНО МЕСТО

  • Сервисер за горилници на течно и гасно гориво, монтажа, сервис и пуштање во работа на горилници на течно и гасно гориво на котли

Ви нудиме:

  • Редовни месечни примања
  • Пријатни работни услови
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Електротехника изнесува 22.219 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде