Vrabotuvanje.com - Механичар - Скопје - ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и др.ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и др.ДОО Скопје
 
 
 
Друштвото за градежништво, промет и услуги ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и др. ДОО Скопје е компанија лоцирана во Македонија, која испорачува комплетни решенија од областа на геотехниката, хидротехниката, енергетиката, рударството, патната инфраструктура и заштитата на животната средина. Поради зголемен обем на работа Друштвото за градежништво, промет и услуги ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и др. ДОО Скопје има потреба од вработување на:
 
 
Оглас за работна позиција: Механичар 
 
 
Минимум потребни квалификации: 
  • Образование: ССС
  • Со/Без работно искуство
  • Компјутерски вештини: основни познавања
  • Возачка дозвола: Б категорија

Дополнителни квалификации: 
  • Со напредно техничко познавање на тешки моторни и теренски возила. 
 
Вашата биографија и мотивационо писмо, со задолжително наведување на работната позиција за кој се пријавувате, телефонски контакт и адреса на електронска пошта, можете да ги доставите:
 
  • По електронска пошта преку полето Брза Апликација
  • По пошта на адреса: ул. Борис Трајковски бр. 111 Скопје најдоцна до 03.07.2021
Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на избор и кои ги исполнуваат бараните услови, ќе бидат повикани на разговор.
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде